Blog

12
stycznia 2014

Wielu użytkowników jako główną korzyść wynikającą z korzystania z Klub365 wymienia oszczędność czasu. Skuteczne wdrożenie aplikacji i osiągnięcie powyższego celu determinują w głównej mierze dwa czynniki: dyscyplina w używaniu narzędzia oraz ścisły przekaz w komunikacji, która prowadzona jest w ramach systemu. Ważnym elementem wymienionej ścisłości przekazu jest nazewnictwo zadań, któremu chciałbym się przyjrzeć w dzisiejszym wpisie.

czytaj dalej
*Jak zaczynasz dzień?
Mateusz Nowak
7
stycznia 2014

Dziś na blogu kilka wskazówek o systemie pozwalającym efektywnie rozpocząć dzień w pracy z Klub365.

czytaj dalej
9
grudnia 2013

Zarejestrowałeś się w Klub365? Może planujesz skorzystać z jakiejkolwiek innej metodyki efektywności? Jeśli do tej pory nie używałeś spójnego systemu, który zwiększałby Twoją efektywność i niezawodność, przeczytaj ten fragment książki książki "Getting Things Done", autorstwa Davida Allena:

czytaj dalej
*3... 2... 1... start!
Mateusz Nowak
2
grudnia 2013
Troszkę trzeba było na nas poczekać, ale udało się i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że dziś Klub365 to pełnoprawny produkt, a naszą ambicją jest by szturmem zdobył rynek klubów i organizacji sportowych w Polsce.
czytaj dalej
30
października 2013
W niemal każdej organizacji sportowej odczuwalny jest brak rąk do pracy, tak samo jak odczuwalny jest deficyt środków finansowych do zagospodarowania różnych wakatów.
czytaj dalej
14
października 2013
Chcemy żebyś oszczędzał czas używając naszego narzędzia, a Ty pewnie obawiasz się, że aby skutecznie z niego skorzystać będziesz musiał poświęcić dużo czasu... Nic bardziej mylnego! Przeczytaj poniższy wpis, z którego dowiesz się jak efektywnie wdrożyć Klub365 w swojej organizacji... w 6 minut.
czytaj dalej
22
września 2013
Obawa przed zmianą jest zupełnie oczywista. Nawet niemal jednoznacznie pozytywne zmiany wzbudzają niejednokrotnie obawy i opór wśród osób, których mają dotyczyć. Nie inaczej może być w sytuacji gdy w organizacji sportowej wdrażany będzie Klub365.
czytaj dalej
25
sierpnia 2013
Dzisiejsza notka ma charakter techniczny i w związku ze zbliżającym rozpoczęciem się testów z udziałem wczesnych użytkowników, postaram się w niej krótko wyjaśnić mechanim "pulpitów" w aplikacji klub365.
czytaj dalej
1
sierpnia 2013
Systemy CRM, czyli Customer Relationship Management to narzędzia niezwykle szeroko wykorzystywane w biznesie. Jako ich główne zadanie wskazuje się często podniesienie jakości obsługi klienta, a w efekcie zwiększenie sprzedaży i zadowolenia odbiorców. Czy rozwiązania tej klasy mają rację bytu w klubie sportowym?
czytaj dalej
19
lipca 2013
Sposobów i metod na przygotowanie spójnej i kompleksowej strategii działania firmy bądź korporacji jest bez liku. Warto mieć jednak świadomość, że większość klubów sportowych działa w zupełnie innych realiach. Dynamika zmian, częsta konieczność podejmowania działań na zupełnie nowych polach oraz niepewność finansowa powodują, że skuteczne mogą okazać się mniej tradycyjne metody planowania. Oto przepis na zbudowanie strategii działania w oparciu o identyfikację problemów, który opracowaliśmy w jednym z klubów.
czytaj dalej
14
lipca 2013
Dzisiejsza notka dotyka problematyki młodych organizacji, które będąc w początkowej fazie swej działalności, niesione entuzjazmem założycieli stają stopniowo przed potrzebą uporządkowania kwestii podziału obowiązków.
czytaj dalej
*Akt wiary
Mateusz Nowak
2
lipca 2013
"Podróż na tysiąc mil musi zacząć się od pierwszego kroku."
Laozi
czytaj dalej