Blog

Akt wiary
Mateusz Nowak, 2 lipca 2013
"Podróż na tysiąc mil musi zacząć się od pierwszego kroku."
Laozi

Całe przedsięwzięcie pt. "klub365" oparte jest na wierze. Jesteś tutaj, ponieważ próbujemy właśnie skonfrontować tę wiarę z rzeczywistością. Każda historia ma swój początek. Nasza zaczęła się przy okazji pierwszej wersji aplikacji, która została stworzona przeze mnie na użytek jednego konkretnego klubu sportowego. W miarę upływu czasu, nieco przypadkowo, o klub365 dowiedziało się kilku moich znajomych działających w innych klubach i organizacjach. Niektórzy poprosili o możliwość testowego skorzystania z aplikacji na własny użytek.

Informacja zwrotna jaką od nich otrzymałem przerosła moje oczekiwania. Mieliśmy te same problemy i szukaliśmy tych samych rozwiązań! Co więcej, nowi użytkownicy wskazali mi kolejne sfery, których uporządkowanie i automatyzacja wymiernie zwiększa efektywność naszych (zarówno moich jak i ich) działań.

Był to moment od którego projekt rozpoczął swoje własne życie. Pomysły od kolejnych użytkowników spływały w coraz większym tempie, powoli uzmysławiając mi oczywisty fakt - narzędzie takie jak klub365 potrzebne jest na zdecydowanie szerszą skalę. Problematyka zarządzania organizacją sportową jest bardzo słabo zagospodarowana zarówno pod kątem dostępności know-how jak i profesjonalnych narzędzi. W naszej branży dynamiczny rozwój notuje jedynie gałąź "marketingu sportowego". O całej reszcie działań organizacji sportowych mało komu chce się rozprawiać.

Tworzymy więc wspólnie narzędzie, które ma klubom sportowym ułatwić życie. Żadnych podniosłych haseł :) raczej przyziemne potrzeby: wygoda, bezpieczeństwo, automatyzacja. Niejako przy okazji będziemy dzielić się na blogu naszą wiedzą z zakresu zarządzania organizacją sportową i podsuwać konkretne pomysły na rozwijanie działalności. Piszę "naszą wiedzą", bo grono które skupia klub365 rośnie każdego dnia. Nic także nie stoi też na przeszkodzie byś dołączył do niego ze swoim klubem. Zapraszam!

Opublikowano: 2013-07-02 15:46:43

Wróć na blog | Dowiedz się więcej o aplikacji dla Twojego klubu