Blog

3... 2... 1... start!
Mateusz Nowak, 2 grudnia 2013
Troszkę trzeba było na nas poczekać, ale udało się i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że dziś Klub365 to pełnoprawny produkt, a naszą ambicją jest by szturmem zdobył rynek klubów i organizacji sportowych w Polsce.

W takim miejscu i momencie zawsze przychodzi czas na podziękowania. Dziękujemy więc wszystkim klubom, które w ostatnich tygodniach dzieliły się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami, otwierały nam oczy i nastawiały nasze uszy na wszystkie nietypowe potrzeby związane z procesem zarządzania i delegowania zadań w sportowych realiach. Bez Was ta aplikacja byłaby zdecydowanie uboższa.

Premiera nic jednak nie zmienia w naszym podejściu do odbiorców - nadal jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a Klub365 wciąż będzie się zmieniał, bo taki właśnie z założenia jest start-up. My stawiamy hipotezy, a Wy dajecie nam odpowiedź czy są one słuszne i w jakim kierunku mamy podążać dalej.

Start aplikacji nie jest więc żadnym końcem procesu twórczego. Codziennie będziemy robić wszystko co możliwe, by Klub365 był najlepszym i najużyteczniejszym narzędziem dla każdego klubu sportowego, który poważnie traktuje swój rozwój i stawia sobie ambitne cele.

Nie oczekujemy jednak, że ktokolwiek zaufa nam na słowo. Dlatego zapraszam wszystkich do skorzystania z darmowego okresu testowego aplikacji i przekonania się na własnej skórze, że z Klub365 jest łatwiej, szybciej i wygodniej!

Darmowa rejestracja

Opublikowano: 2013-12-02 06:35:36

Wróć na blog | Dowiedz się więcej o aplikacji dla Twojego klubu