Jak działa Klub365?

Klub365 to narzędzie dedykowane dla klubów i organizacji sportowych, wspomagające zarządzanie zadaniami i efektywność pracy. Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej, nie wymaga instalacji, żmudnych wdrożeń, ani kosztownych szkoleń dla użytkowników.

W naszych rozwiązaniach czerpiemy garściami z takich metodyk i systemów jak Getting Things Done, Scrum (zwinne zarządzanie projektami), Kanban czy Metoda Lean Startup.

Jakie problemy rozwiązujemy i co oferujemy?

Wygodne zarządzanie i delegowanie zadań
W Klub365 oddelegowanie zadania zajmie Ci kilkanaście sekund. Dokładnie tyle wystarczy, byś miał gwarancję, że nic ważnego nie zniknie z Twojego pola widzenia i nad wszystkim będziesz miał kontrolę.
Automatyczna kontrola terminów zadań
Skuteczność bierze się z niezawodności, a tę staramy się zagwarantować automatycznymi przypomnieniami i powiadomieniami dotyczącymi spraw, za które odpowiadasz.
Forum dyskusyjne
Zadania to często burze mózgów, intensywne poszukiwanie rozwiązania i wspólne wypracowywanie strategii. Oferujemy panel dyskusyjny zsynchronizowany z zadaniami, który pozwoli Ci działać jeszcze efektywniej i uporządkuje wymianę informacji w Twoim klubie.
Moduł CRM do modelowania relacji z partnerami biznesowymi Klubu
Skuteczna współpraca z podmiotami zewnętrznymi wymaga przemyślanej strategii i spójnego działania wszystkich pracowników Klubu. W tym celu przygotowaliśmy moduł CRM, który pozwoli Ci uporządkować ten proces.
Zróżnicowane uprawnienia użytkowników
Dzięki mechanizmowi pulpitów, możesz tworzyć odrębne warstwy abstrakcji i określać uprawnienia swoich użytkowników. Oprócz tego każde oddelegowane zadanie może być całkowicie poufne.
Potrzeba zgłoszona przez Ciebie i Twój klub
Chcemy móc zaoferować Ci coś czego potrzebujesz i za co będziesz chciał zapłacić. Chcemy rozwiązać Twój problem. Zautomatyzować Twoją pracę. Pozwolić Ci uniknąć ryzyka z którym musisz się mierzyć. Powiedz nam o nim, a my przygotujemy rozwiązanie.
Współpraca między wieloma użytkownikami
Wiemy doskonale, że niemal każde zadanie wymaga współpracy i wymiany informacji między wieloma osobami. Zaprojektowaliśmy mechanizmy, które ułatwiają i usprawniają tę współpracę.
Rozbudowane raportowanie
Korzystając z Klub365 wszystkie raporty i podsumowania gromadzisz w jednym miejscu i zawsze masz je pod ręką. To nie tylko wygodne i komfortowe, to także wymierna korzyść w postaci bazy know-how, którą zbudujesz w miarę korzystania z aplikacji.
Zadania cykliczne
Dołącz do nas i pozbądź się obowiązku pamiętania o zadaniach, które się powtarzają! Zgłoszenie do rozgrywek, produkcja kalendarza, wykonanie materiałów promocyjnych - wszystkie zdefiniowane zadania cykliczne będę delegowane automatycznie.
Budżetowanie zadań
W każdym zadaniu możesz określić jego budżet, a w trakcie realizacji na bieżąco ewidencjonować wszelkie koszta i przeglądać ich zestawienia.
Powiadomienia e-mail / SMS
Dostałeś nowe zadanie? Ktoś napisał raport w zadaniu zleconym przez Ciebie? Pojawiła się nowa dyskusja? Niczego nie przegapisz, bo stworzyliśmy niezawodny mechanizm powiadomień e-mail i sms.
Możliwość przechowywania i współdzielenia plików
Ile razy zdarzyło Ci się bezskutecznie poszukiwać umowy lub zestawienia na klubowych komputerach? Ile czasu zmarnowałeś na takie działania? W Klub365 wszystkie pliki przechowujesz w wygodnym repozytorium, udostępniając je jednocześnie wybranym użytkownikom.
Przeczytaj co mówią o nas nasi użytkownicy