Twoje problemy

Wiemy kim jesteś. Działasz w klubie sportowym - to Twoja pasja. Jesteś aktywny, lubisz podejmować nowe inicjatywy, kreujesz, tworzysz, inspirujesz innych. Napędza Cię poczucie satysfakcji, które towarzyszy Ci gdy oglądasz rezultaty swoich działań. Krok po kroku zmierzasz do celu. Masz świadomość, że budujesz coś wielkiego.

Wiemy to, bo jesteś jednym z nas.

Kluczowych zasobów: czasu i pieniędzy, brakuje dziś każdemu, także Tobie i Twojemu klubowi. Dlatego jeszcze ważniejsze niż ich pozyskiwanie, staje się raczej maksymalnie efektywne wykorzystanie. Odpowiedzialność za wszystko spoczywa jednak na Twoich barkach. Towarzyszy Ci opisane przez guru produktywności Davida Allena w książce „Getting Things Done” zjawisko „otwartych pętli”. Twój mózg stara się sprawować bieżącą kontrolę nad wszystkimi zadaniami odbierając Ci jednocześnie możliwość psychicznego odpoczynku.

Też kiedyś mieliśmy z tym problem, i postanowiliśmy go rozwiązać. Nie zaczęliśmy tego robić ani z poczucia misji, ani dla pieniędzy. Po prostu potrzebowaliśmy tego narzędzia, tak samo jak potrzebujesz go Ty i Twój klub.

Przeczytaj scenariusze, by dowiedzieć się jak pomożemy Twojemu klubowi.